Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Do práce na kole 2012

Byl pro Liberec prvním ročníkem. I přes to, že spousta lidí tvrdí, že je v tomto městě skoro nemožné jezdit na kole díky jeho kopcovitosti a dlouho trvající zimě, se kampaně zúčastnilo 54 týmů sestavených ze 156 Liberečanů. Nečekané podpory se dostalo také od státní správy a Liberec se tak stal městem s největším počtem aktivně zúčastněných zaměstnanců města a kraje. Nejen oni, ale i pracovníci nerůznějších menších a velkých firem, učitelé základních škol i TUL svou pravidelnou dojížďkou do práce najezdili za měsíc květen 28 tisíc kilometrů.

Cenu cyklozaměstnavatel roku 2012 v Liberci obdržela firma NET SYSTÉM s.r.o. Její zaměstnanci mají po příjezdu do práce možnost odložit si kola, převléci se z cyklistického oblečení a použít sprchy. Mimo to firma pořádá pravidelné team-buildingové výlety, jejichž významnou součástí je jízda na kole.

Hlavní cenu v kategorii Kreativita obdržel tým Dojížděči z firmy T-Systems Czech Republic, a.s. za svůj nadčasový videoklip, který můžete shlédnout ZDE.

Na závěrečném vyhlášení, které se odehrálo 7.6.2012 v restauraci na Liberecké přehradě, byly z týmů s více než 66% dojížďky vylosovány týmy Wall Back, TEAM 272 a Fehrer 1, kteří obdrželi hodnotné ceny od našich sponzorů. Odměněni byli také někteří vylosovaní jednotlivci.  

 

Za podporu a spoustu skvělých cen děkujeme všem našim regionálním partnerům: Red Eight, NC Géčko, Azub bike, CK Alpina, Explosion Sport, Český Rozhlas, Bazén Liberec, Sportovní areál Ještěd, Liberecký kraj a město Liberec.

Fotografie ze závěrečného vyhlášení naleznete v naší galerii 

oficiální klip kampaně 1

oficiální klip kampaně 2 (Jezdit na kole je normální)