Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Jak dopadlo Do práce na kole 2019 v Liberci a Jablonci

V pátek 7.června proběhlo na liberecké přehradě vyhlášení výsledků, vylosování a předání výher účastníkům kampaně Do práce na kole 2019 v Liberci a Jablonci. 

Letos se soutěže v Liberci a Jablonci zúčastnilo rekordních 450 účastníků rozdělených do více než 100 týmů. Celkem v celé České republice se do akce zapojilo něco přes 19 tisíc účastníků. V rámci kampaně, bylo možné také poznat Liberec ze sedla kola na úterních podvečerních vyjížďkách za poznáním Liberce a okolí či navštívit věž radnice v Liberci. Vyjížďky nadále pokračují až do podzimu.

Letos jsme v Liberci oceňovali v kategoriích Cyklozaměstnavatel, Výkonnost jednotlivců, Pravidelnost týmů a Pravidelnost jednotlivců.

Titul Cyklozaměstnavatel Liberecka obdržela společnost A.RAYMOND JABLONEC s.r.o. Zástupce vítězné firmy Lukáš Pešta převzal křišťálovou trofej, darovanou společností PRECIOSA.

V kategorii Výkonost Jednotlivců šlo o to během měsíce května našlapat co nejvíc kilometrů. Vítězové získli medaile od Preciosy, sýrové balíčky od La formageria a pivo ze Svijan.

Vítězové Výkonnosti muži

Michal Valšík 1281 Km, František Landa  1981,7 Km, Jan Kopal 2634 Km

 Vítězové kategorie Výkonnost ženy:

Jana Vorožcova 753,9 km,  Andrea Šléglová 778,1 km, Gabriela Petrová 800 Km

V kategoriích pravidelnost se losovalo o ceny s týmů, které během měsíce května absolvovaly více než 66% cest do zaměstnání na kole. Týmy obdržely ceny od našich partnerů a to cyklodoplňky a poukázky na nákup od REDEIGHT bike,  dárkové balíčky od sýrárny La Formaggeria, medaile od Preciosy či soudky piva Svijany.

Výhry v kategorii Pravidelnost obdržely týmy:

Cykloboys DGS Liberec, ZŠ Vratislavice, Na starý kolena (Preciosa)

V kategorii Pravidelnost jednotlivci se losovalo ze všech účastníků, kteří absolvovali během května více než 66% dojížděk do práce v květnu na kole, především o hlavní cenu kampaně skládací kolo TERN, kterou darovala firma ELBIKES.CZ – prodejna, servis a půjčovna elektrokol a skládacích kol. Dále mohli účastníci získat cyklozájezd do Bosny a Hercegoviny od CK Kudrna či poukázku na servis a cyklodoplňky od REDEIGHT.

Dále štěstěna přála týmu Severští Bikeři, který vyhrál 50 litrový sud piva Svijany.

Děkujime všem účastníkům za účast a partnerům za podporu.

Ceny do soutěžních kategorií darovali: Společnost Preciosa, ELBIKES.CZ, Sýrárna La Formaggeria, cykprodejna a cykloservis REDEIGHT, Bazén Liberec, Pivovar Svijany a Autonapůl – první český carsharing.