Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Jak dopadlo Do práce na kole 2020 v Liberci a Jablonci

Ve čtvrtek 11.června proběhlo v parku Nové Vratislavice vyhlášení výsledků, vylosování a předání výher účastníkům kampaně Do práce na kole 2020 v Liberci a Jablonci.

 

V květnu se soutěže v Liberci a Jablonci zúčastnilo, s ohledem na COVID-19 304 aktivních účastníků rozdělených do více než 70 týmů. Celkem v celé České republice se do akce zapojilo něco přes 15800  účastníků. V rámci kampaně, bylo možné také poznat Liberec ze sedla kola na úterních podvečerních vyjížďkách za poznáním Liberce a okolí či navštívit věž radnice v Liberci. Vyjížďky nadále pokračují až do podzimu.

 

Letos jsme v Liberci oceňovali v kategoriích Cyklozaměstnavatel, Pravidelnost týmů, Výkonnost jednotlivců pro dobrou věc, a Pravidelnost jednotlivců.

 

  • Titul Cyklozaměstnavatel Liberecka obdržela společnost Preciosa, a.s. Zástupce vítězné firmy (Marťa) Martin Pikeš převzal křišťálovou trofej, darovanou tradičně společností PRECIOSA. Po pěti letech spolupráce Preciosa prvně dosáhla i na titul Cyklozaměstvavatel Liberecka.

 Cyklozamestnavatel2020

V kategoriích pravidelnost losoval Auto*Mat tři týmy, které během měsíce května absolvovaly více než 66% cest do zaměstnání na kole, koloběžce nebo pěšky. Týmy obdržely ceny od našich partnerů a to cyklodoplňky a poukázky na nákup od REDEIGHT bike, čepice od DIRECT ALPINE, dárkové balíčky od sýrárny La Formaggeria, poukázky od Autonapůl, Umbrella services, poukázky do restaurace ÁNANDA, medaile od Preciosy či soudky piva Svijany a další.

 

  • Výhry v kategorii Pravidelnost obdržely týmy:

 Design bez hranic (Elmarco s.r.o.), Hep-čýí (Skupina ČEPS), Šneci z Mincovny (Česká mincovna, a.s.)

pravidelnost tymu

pravidelnost tymu

previdelnost tymu

 

V kategorii Výkonost pro dobrou věc jednotlivců šlo o to během měsíce května našlapat co nejvíc kilometrů a tím věnovat na jeden za tří dobročinných projektů co největší úsilí.

 

  • Vítězové Výkonnosti pro dobrou věc (kolo, koloběžka) ženy:

 Veronika Poláková 1037,6 km, Jana Vorožcová 1114,5 km, Andrea Šléglová 1302,7 km

 dobrokolo

 

  • Vítězové Výkonnost pro dobou věc (kolo, koloběžka) muži:

 Miroslav Ježek 1737,2 km, Petr Šťastný 1887,0 km, Martin Pikeš 2137,8 km

 dobrokolo

 

  • V kategorii Pravidelnost jednotlivci se losovalo ze všech účastníků, kteří absolvovali během května více než 66% dojížděk do práce v květnu na kole, především o hlavní cenu kampaně skládací kolo TERN, kterou darovala firma ELBIKES.CZ – prodejna, servis a půjčovna elektrokol a skládacích kol. Dále mohli účastníci získat outdoorové kalhoty a doplňky od DIRECT ALPINE a zlatavý mok od pivovaru Svijany.

Losy padly na Davida Dostála, Lenku Čápovou a Marii Zelenou.

directalpine

tern - elbikes

  • O vylosování výherního týmu byla požádána šťastná ultratrailistka Marie Zelená, výherkyně hlavní ceny, skládacího kola TERN od ELBIKES. Pod taženým číslem vyhrál tým Vypadlí z formy (A.Raymond Jablonec s.r.o.) 50-ti litrový sud piva Svijany.

 soudek

Děkujeme všem účastníkům za účast a partnerům za podporu.

 

Ceny do soutěžních kategorií darovali:

NADACE Preciosa.; La Formageria Italská sýrárna v Pražské ul; REDEIGHT bike Baltská; ELBIKES.cz elektrokola; výrobce sportovního oblečení DIRECT ALPINE; Divadlo F.X. Šaldy; pivovar Svijany; Autonapůl – první český carsharing; restaurace ÁNANDA; UMBRELLA SERVICES

sponzori