Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Podzimní Cyklojízda Libercem 2020

Tradiční podzimní cyklojízda oslavu cyklistické dopravy vyrazí v úterý 22.9.2020 v 17:05 z náměstí Dr. E. Beneše v Liberci na malý okruh kolem centra města. Návrat je možný hromadně nebo individuálně.
Chceme příjemnou a viditelnou formou prezentovat, že obyvatelé Liberce chtějí využívat kolo (nebo koloběžku) k cestám za prací, do školy, na nákup i za rekreací. Chceme mít bezpečnější město pro nás, naše rodiče i naše děti.


Cyklojízda je tak trochu happening. Jedeme v Evropském týdnu mobility, koná se zároveň zářijové Do práce na kole. https://www.facebook.com/groups/DPNKLBCaJBC/
Chcete-li podpořit veselý nádech akce, nazdobte svá kola, pomalujte roušky ;) . Jedeme společně pomalým tempem, s komentářem, doprovodem pana primátora, možná i hejtmana.

Součástí je obvykle komentář některých dopravně problematických úseků a navrhovaných řešení, případně aktuálního vývoje.
Cyklojízda jste vy a vaši známí, proto bez Vás cyklojízda nebude. Přesná trasa bude upřesněna později, případně upravena dle aktuální dopravní situace.

Více informací o akci: facebook Cyklisté Liberecka
Rádi připojíte ruku k dílu a chcete nám pomoci s organizací a propagací cyklojízdy? Pak se ozvěte na mail: jiri.rutkovsky@seznam.cz nebo mobil: 734 765 842