Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Zapojit se mohou i firmy

Do kampaně Do práce na kole se mohou zapojit také zaměstnavatelé. Stačí jen podpořit své zaměstnance.

Nejenom účastníci a jejich týmy jsou na konci soutěže odměněni, ale také firmy mohou získat prestižní cenu Zaměstnavatel roku, nebo se utkat v kategorii Nejlepší vnitrofiremní soutěž.

 

V předešlých ročnících získali cenu Zaměstnavatel roku firmy NET System a Fehrer Automotive. Svůj titul získali na základě hodnocení zaměstnanců, kteří známkovali zázemí pro cyklisty ve své firmě.

Správný zaměstnavatel by měl zajistit bezpečné a pohodlné parkování nejen motoristům, ale i cyklistům. Možnost se někde převléknout nebo osprchovat, by měla být samozřejmostí.

Co všechno může firma pro své zaměstnance udělat, si můžete přečíst v přiloženém manuálu.

 

Nejlepší vnitrofiremní soutěž měla v loňském roce firma KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o.

V rámci vnitrofiremní soutěže můžete uspořádat vlastní vyhlášení, na kterém odměníte své nejlepší firemní jezdce, nebo si můžete vymyslet klání v netradičních disciplínách jako třeba „cyklista, který v květnu nejvíce shodil“ nebo vytvořit nástěnku s fotografiemi z průběhu soutěže. Možností je spousta a fantazii se meze nekladou.

Díky celorepublikovému charakteru soutěže, můžete změřit své síly i s týmy v pobočkách z ostatních měst.

Jak na to a co všechno do čeho všeho se jako firma můžete v rámci kampaně Do práce na kole zapojit, najdete v sekci PRO FIRMY na oficiálním webu kampaně.

 

 Tým Fehrer Automotive - Cyklozaměstnavatel roku 2013

 

Přílohy: