Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Uplynulé akce

Libercem na kole

datum a čas akce: 24.09.2013 - 17:00

Letošní ročník Libercem na kole byl v našich řadách velice diskutován. Dlouhou dobu to vypadalo, že se tentokrát vůbec nepojede, neboť nebylo duše, která by se organizace ujala. Nakonec jsme sebrali síly a rozhodli jsme se to nevzdat. Budeme rádi když nás v tom podpoříte a společně ukážeme, že nás je dost na to abychom byli respektováni :)

více...

Beseda o Carsharingu v Liberci

datum a čas akce: 19.09.2013 - 17:00

Sdílení aut - jeden z nejvýhodnějších způsobů dopravy. V knihkupectví u Fryče v Liberci, uvádí Ing. Miloš Matoušek a družstvo Autonapůl.

více...

Otevření Cyklotrasy Na kole na nákup

datum a čas akce: 20.07.2013 - 00:00

Léto je v plném proudu a často není nic příjemnějšího, než vytáhnout kolo a jet. Mnohdy však není třeba mířit nikam daleko a je možné to spojit s dalšími aktivitami, jako je třeba nakupování. Nevěříte? Vyzkoušejte si jízdu po nové cyklotrase Na kole na nákup, kterou pro vás vyznačilo NC Géčko ve spolupráci s městem Liberec. Její oficiální otevření se bude konat v sobotu 20. července ve 14:00 na náměstí Dr. E. Beneše. Před radnicí bude na všechny návštěvníky s kolem čekat člen sdružení Cyklisté Liberecka v reflexní vestě, se kterým se společně vydáme po novém tematickém značení. V průběhu cesty bude na účastníky čekat několik zastavení pro doplnění tekutin a na konci občerstvení od McDonald´s. Děti jsou samozřejmě také vítány a v cíli je přivítá Čtyřilístek, se kterým se mohou zúčastnit velké letní soutěže.

více...

1 2 3 4 5