Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Archiv aktualit

Podzimní Cyklojízda Libercem 2020

Tradiční podzimní cyklojízda oslavu cyklistické dopravy vyrazí v úterý 22.9.2020 v 17:05 z náměstí Dr. E. Beneše v Liberci na malý okruh kolem centra města. Návrat je možný hromadně nebo individuálně. Chceme příjemnou a viditelnou formou prezentovat, že obyvatelé Liberce chtějí využívat kolo (nebo koloběžku) k cestám za prací, do školy, na nákup i za rekreací. Chceme mít bezpečnější město pro nás, naše rodiče i naše děti.

více...

Jak dopadlo Do práce na kole 2020 v Liberci a Jablonci

Ve čtvrtek 11.června proběhlo v parku Nové Vratislavice vyhlášení výsledků, vylosování a předání výher účastníkům kampaně Do práce na kole 2020 v Liberci a Jablonci.

více...

Společně na kole do Vratislavic na vyhodnocení akce Do práce na kole 2020.

více...

Do práce na kole 2020

DPNK 2020 Prvním březnovým dnem startují registrace do již desáté kampaně Do práce na kole 2020. Samotná soutěž trvá jako obvykle celý měsíc květen. Dejte se dohromady s kolegy v práci, vytvořte tým a zůčastněte se. Jako jednotlivec, OSVČ nebo student se můžete účastnit také. Do práce a od letošního ročníku i do školy můžete v rámci akce dojíždět na kole, koloběžce, běhat či chodit. Cílem kampaně je podpořit zdravý způsob dopravy po městě vlastní silou a to nejen v průběhu května. Nováčci si vyzkouší že dojíždění často jde i bez auta. 

více...

Podzimní Cyklojízda Libercem

Cyklojízda na podporu cyklistické dopravy vyrazí ve čtvrtek 19.9.2019 v 17:05 z náměstí Dr. E. Beneše v Liberci na malý okruh kolem centra města. Návrat je možný hromadně nebo individuálně. Chceme příjemnou a viditelnou formou upozornit na to, že i obyvatelé Liberce chtějí využívat kolo (nebo koloběžku) k cestám za prací, do školy, na nákup i za rekreací. Chceme bezpečnější město pro nás, naše rodiče i naše děti.Cyklojízda není závod, ale společná jízda na podporu cyklodopravy. Jedeme v Evropském týdnu mobility, koná se zároveň zářijová akce Do práce na kole. Chcete-li, nazdobte svá kola. Jedeme společně pomalým tempem, tak aby to vyhovovalo dětem i ostatním pomalejším účastníkům cyklojízdy.

více...

Jak dopadlo Do práce na kole 2019 v Liberci a Jablonci

V pátek 7.června proběhlo na liberecké přehradě vyhlášení výsledků, vylosování a předání výher účastníkům kampaně Do práce na kole 2019 v Liberci a Jablonci. 

více...

Letos nás Do práce na kole jezdí zase o něco více

Kampaně Do práce na kole v Liberci a Jablonci se letos účastní rekordní počet lidí. Do soutěže se v květnu zapojilo 450 účastníků z několika desítek firem, úřadů, škol a dalších institucí.

více...

Tradiční vyjížďky Libercem

Oficiálně první letošní úterní (16.4.2019) poznávací cyklovyjížďka Libercem a blízkým okolím. Pokud chcete poznat Liberec a okolí ze sedla kola v pohodovém tempu v malé skupině lidí, tak vždy v úterý dorazte v 17:00-17-05 před Libereckou radnici. Trasa dle dohody na místě, téma bude zároveň DPNK 2019 a jeho propagace. 

více...

Zahajovací dubnová cyklojízda Libercem

Zveme Vás na cyklojízdu, která se uskuteční ve čtvrtek 25.4. Sraz v 17:00 hodin před radnicí. Délka trasy cca 6-10 km kolem centra města, bude upřesněna podle aktuální dopravní situace ve městě. Cyklojízda se koná na podporu cyklistické dopravy v Liberci a okolí. Zároveň je zahajovací jízdou pro letošní ročník Do práce a Do školy na kole 2019. Cyklojízda jste vy a vaši známí, proto bez Vás cyklojída nebude. Chceme upozornit na to, že i obyvatelé Liberce chtějí využívat kolo k cestám za prací, do školy i rekreací. Chceme bezpečnější město pro nás, naše rodiče i naše děti. Před volbami jsme dostali od většny stran slib, že udělají Liberec pro cyklisty přívětivější. Přijeďte předvolební sliby politikům po roce opět připomenout. V rámci akce budou probrána aktuálně řešená témata cyklodopravy v Liberci, další podněty, připomínky a nápady jsou vítány.

více...

DPNK 2019

Prvním březnovým dnem startují registrace do kampaně Do práce na kole 2019. Samotná soutěž trvá celý měsíc květen. Dejte se dohromady s kolegy v práci, vytvořte tým a zůčastněte se. Jako jednotlivec, OSVČ nebo student se můžete účastnit také. Do práce a od letošního ročníku i do školy můžete v rámci akce dojíždět na kole, koloběžce, běhat či chodit. Cílem kampaně je podpořit zdravý způsob dopravy po městě vlastní silou a to nejen v průběhu května. 

více...

1 2 3 4 5 6 7