Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Archiv aktualit

Úterní cyklovyjížďky

Chtěli byste poznat vhodné cesty a pěšiny pro kolo v Liberci a blízkém okolí? Přidejte se k nám na úterní podvečerní vyjížďky.

více...

Jarní cyklojízda na Sluníčko

Ve čtvrtek 21. dubna vyjela do ulic Liberce Jarní cyklojízda. Oslavili jsme tak  letošní Den Země a připoměli politikům, že chceme v Liberci bezpečná řešení pro cyklisty.

více...

Jarní Cyklojízda Libercem 2016

Tradiční velká jarní cyklojízda v předvečer Dne Země.

více...

Pojeďte s námi Libercem na kole

22. září v 17 hodin vyjede od radnice do libereckých ulic cyklojízda pořádána u příležitosti Evropského týdne mobility a Dne bez aut.

více...

Jak jsme jezdili Do práce na kole 2015

Téměř tři stovky soutěžících z Liberce a Jablonce n.N. se během května zůčastnilo  kampaně Do práce na kole. Na konci května byli ti kteří najezdili více než 66% cest během měsíce byli zařazeni do slosování o skládacíkolo Foldy a další hodnotné ceny.  

více...

Trasa Velké jarní cyklojízdy 2015

Připravili jsme pro Vás nenáročnou trasu, kterou zvládnou i méně zdatní, nebo děti. Obě trasy (liberecká a jablonecká) jsou vedeny po populárních cyklostezkách a příjemných nábližkách. Poukážeme také i na nepovedená řešení, nebo neřešení cyklo-dopravní infrastruktury. Cílem obou tras je koupaliště ve Vratislavicích, kde posedíme, občerstvíme se a odvážlivci se mohou i vykoupat.

více...

Soutěž do práce na kole startuje v květnu

Zimní sezona skončila a je proto na čase naleštit přehazovačky a usednout za řidítka kol. Cyklisté z Liberce a Jablonce se letos již po čtvrté mohou zapojit do kampaně Do práce na kole, kterou na Liberecku ve spolupráci se sdružením Auto*Mat pořádá občanské sdružení Cyklisté Liberecka 

více...

Jarní cyklojízda

Zahájení cyklistické sezóny na Liberecku se uskuteční v předvečer Dne Země. Oslavíme společně příchod jara a projedeme se rozkvétajícím Libercem. 

více...

Revoluční opět bez cyklistů!

Rada města dnes na svém pravděpodobně posledním zasedání změnila své USNESENÍ Č. 739/2014 zde dne 22.7.2014 které bylo kompromisem umožňující průjezd cyklistů a zároveň umožnění průjezdu silnice automobilům (zrušení pěší zóny).

více...

Co slibují cyklistům politické strany v komunálních volbách 2014? Oznámkujte jejich programy.

Před komunálními volbami jsme pro Vás připravili přehled toho, co politické strany slibují v oblasti cyklistické dopravy pro příští 4 roky. Oznámkujte tyto programy. U některých stran jsme žádnou zmíňku o podpoře cyklistické dopravy nenašli, nebo jsme nenašli ani jejich volební program. Pokud takový program přece jen existuje, dejte nám vědět. 

více...

1 2 3 4 5 6 7