Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Do práce na kole

Do práce na kole 2014

Tři stovky soutěžících z Liberce a Jablonce n.N. našlapalo dohromady za měsíc květen 66 tisíc kilometrů. 174 zúčastněných a 47 týmů překonalo nepříznivé počasí a podařilo se jim přesáhnout hranici 66% cest do práce a z práce, která jim umožnila zařadit se do slosování o hlavní ceny.

více...

Do práce na kole 2013

Po úspěchu v předešlém roce se Liberec opět zapojil do kampaně Do práce na kole, která má za cíl podpořit trvale udržitelný a k prostředí šetrný způsob dopravy. Letos se kampaň rozšířila také o sousedící Jablonec nad Nisou, neboť tato města jsou velice úzce spojena a značná část obyvatel pravidelně dojíždí do zaměstnání právě mezi nimi.

více...

Do práce na kole 2012

Byl pro Liberec prvním ročníkem. I přes to, že spousta lidí tvrdí, že je v tomto městě skoro nemožné jezdit na kole díky jeho kopcovitosti a dlouho trvající zimě, se kampaně zúčastnilo 54 týmů sestavených ze 156 Liberečanů. Nečekané podpory se dostalo také od státní správy a Liberec se tak stal městem s největším počtem aktivně zúčastněných zaměstnanců města a kraje. Nejen oni, ale i pracovníci nerůznějších menších a velkých firem, učitelé základních škol i TUL svou pravidelnou dojížďkou do práce najezdili za měsíc květen 28 tisíc kilometrů.

více...

O kampani

Do práce na kole je kampaní na podporu cyklistiky jako k městu a společnosti šetrného způsobu dopravy. Cílem je, aby kolo využívalo co nejvíce lidí ke svým každodenním cestám do práce, nebo si to alespoň vyzkoušelo.

více...