Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Aktuálně

Jak to celé dopadlo, aneb Do práce na kole 2014

Tři stovky soutěžících z Liberce a Jablonce n.N. našlapalo dohromady za měsíc květen 66 tisíc kilometrů. 174 zúčastněných a 47 týmů překonalo nepříznivé počasí a podařilo se jim přesáhnout hranici 66% cest do práce a z práce, která jim umožnila zařadit se do slosování o hlavní ceny.

více...

Téměř tři sta lidí vyjelo Do práce na kole

Na začátku května vyjelo do práce na kole či na koloběžce 295 lidí z Liberce a Jablonce nad Nisou. Letos se tak přihlásilo o téměř sto účastníků více než v roce předešlém. Dohromady tito lidé vytvořili 78 týmů po dvou až pěti lidech a prozatím se ve svém každodenním dojíždění nenechali odradit ani nepříznivým počasím, které tady na Liberecku od začátku měsíce panuje.

více...

Exkurze do Pražírny APe

V letošním roce, jsme pro Vás, účastníky kampaně DO PRÁCE NA KOLE, připravili velmi pestrý program na celý měsíc květen. S kouzelným KOLOtričkem můžete využít sportovní či relaxační doprovodné akce. Jako bonus jsme pro Vás na závěr měsíce připravili možnost nahlédnout tam, kde vzniká lahodná káva značky APe.

více...

Kouzelné tričko

Tričko kampaně Do práce na kole není tričkem obyčejným. Je to KOLOtričko a jedině ten kdo jej má na sobě se může v květnu zúčastnit řady relaxačních AKCÍ NA TRIKO.

více...

Kolo jako vysavač

"V Dánsku vnímáme kolo jako vysavač. Všichni jej máme, používáme a nikdo se nad tím nepozastavuje. V naší zemi máme více kol než lidí, protože kolo je významným dopravním prostředkem napříč všemi společenskými vrstvami. Do práce jezdí na kole i můj šéf, dánský ministr zahraničí", řekl u příležitosti představení výstavy "Město v pohybu" před libereckou Plazou  dánský obchodní rada pro střední a východní Evropu Jess Møller Knudsen.

více...

Zapojit se mohou i firmy

Do kampaně Do práce na kole se mohou zapojit také zaměstnavatelé. Stačí jen podpořit své zaměstnance.

více...

Jarní cyklojízda vyrazí z Jablonce i Liberce

Vytáhněte kola, otřete prach, namažte řetězy! Zahajte novou sezonu v úterý 8. dubna slavnostně Jarní cyklojízdou. Odstartujte tak spolu s námi a zástupcem Dánského velvyslanectví kampaň Do práce na kole. Přidat se k nám můžte v Liberci i Jablonci.

více...

Výstava “Město v pohybu” – Život na kole v dánském hlavním městě

Výstava Město v pohybu bude ke zhlédnutí každý den od 1. do 11. dubna 2014 na prostranství před Plazou. Výstavu oficiálně představí 8. dubna v 16:45 zástupci dánské ambasády  u příležitosti Jarní cyklojízdy.

více...

Jízda na kole je součástí zdravého města

Co jiného než právě jízda na kole, by mělo být součástí zdravého města.

více...

Udělej z Liberecka placku

Přijde vám Liberec spolu s Jabloncem příliš kopcovitý? Jezdíte do práce delší vzdálenosti a nestačíte na ně? Řešením je elektrokolo! Firma Elbikes přichází s nabídkou zapůjčení e-kol zdarma na celý květen. Přemýšlíš o tom? Tak přemýšlej rychle, od měsíce zážitků s e-kolem tě dělí pouhých pět kroků:

více...

1 2