Přihlášení Registrace

Cyklisté Liberecka

Projekty

Do práce na kole

kampaň DO PRÁCE NA KOLE pořádají CL ve spolupráci s občanskou iniciativou Auto*Mat už od roku 2012. Cílem kampaně je zvýšit počet pravidelných cest na kole po městě a tím podpořit k prostředí šetrný způsob dopravy. Více o kampani na www.dopracenakole.net

Zúčastnili jsme se

Cyklisté Liberecka se také aktivně účastní akcí a projektů organizovaných jinými organizacemi. I toto je velice důležité, neboť si tak členové rozšiřují rozhled a nabývají nové zkušenosti s fungováním cyklistické dopravy v jiných městech.

Známkování

Určitě nikdo nepochybuje o tom, že stav cyklistické infrastruktury a celkový rozvoj cyklistické dopravy ovlivňují právě námi zvolené politické strany a jejich představitelé. Proto je důležité se před každou volbou dobře zamyslet.

Školy na kole 2011

Není mnoho školáků, kteří by v Liberci jezdili do školy na kole. Pro většinu z nich je překážkou nebezpečná cesta, nepřehledné…

více...

Jednání s úřady

Komunikace s úřady tvoří velkou část naší činosti, neboť jedině na základě dikuse s veřejnou správou se nám daří krok za krokem zlepšovat podmínky pro cyklisty.